معرفی محصول: ظرف ترموفرمینگ دو خانه

ظروف ترموفرمینگ برند پیکنیک

سلام من ظرف ترموفرمینگ دو خانه هستم.

یک بچه خوب برای پذیرایی از مهمونی ها و مشتری رستوران شما.

ظرف ترموفرمینگ

من از جنس pp ساخته شدم و همونطور که می دونید اگر از این جنس ساخته شده باشم می تونم بدون هیچ خطری و در امنیت کامل برم توی ماکروویو، چون دمای خیلی بالا به من آسیبی نمیرسونه و برای کسی هم ضرری ندارم، چی از این بهتر.

من یه درب هم دارم که اگر نیاز داشته باشین می تونید از وبسایت برند پیکنیک همراه من اون رو خرید کنید.پس موقع خرید من حواستون باشه اسم من ظرف دو خانه ترموفرمینگ و در وبسایت درب من جدا فروخته میشه.

ظرف ترموفرمینگ دو خانه

ابعاد مناسبی دارم طول 29 سانتی متر و عرض 20 سانت و البته به عمق 5 سانتی متر، من میتونم غذای بیرون بر رستوران ها هم استفاده بشم و غذارو سالم و گرم به دستتون برسونم.

به علت اینکه دو خونه جدا از هم برای من طراحی کردن امکان سرو دو ماده غذایی مجزا رو همزمان دارم. میتونید برنج و تهچین ، استیک و خیلی غذاهای دیگه رو همراه مخلفات مختلف سرو کنید.

ظرف ترموفرمینگ دوخانه

من رو فعلا میتونید در دو رنگ مختلف پیدا کنید رنگ شفاف و رنگ مشکی، بعضی ها رنگ مشکی من رو دوست دارند و بعضی ها  هم شفاف برای من فرقی نمیکنه چون در هر صورت قشنگم و مفید J .

من در کارتن های 200 عددی برای خرید آمده هستم تا به شما خدمت کنم ، لطفا هنگام خرید اگر نیاز داشتین درب من رو فراموش نکنید. من رو میتونید از طریق این لینک خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا