راهنمای خرید ظرف مخصوص فریزر

خرید ظرف با کیفیت برای نگهداری مواد غذایی در فریزر از مهم ترین کارهایی است که باید همه ی ما انجام دهیم. بدترین کار این است که به خاطر صرف هزینه ی کمتر از ظروف با کیفیت استفاده نکنیم و سلامت خود را ناخواسته به خطر بیندازیم.

ظرف فریزر

در انتخاب ظرف با کیفیت و مناسب برای فریزر، باید به دنبال چه ویژگی‌هایی باشیم؟

این ظروف حتما باید ضد رطوبت و ضد بخار باشند. این خاصیت مانع از یخ زدگی می‌شود، و از پخش شدن بو و اکسیداسیون جلوگیری می‌کند. همه ظروف دارای کیفیت لازم برای استفاده در فریزر نیستند و به خاطر داشته باشید، ظرف نگه دارنده خوب، مواد غذایی شما را تازه نگه داشته و مواد مغذی آن را حفظ می‌کند.

هر ظرفی برای نگه‌داری طولانی مدت مناسب نیست. از بسته‌بندی‌های نایلونی و یا کیسه‌های پلاستیکی برای ذخیره و نگه‌داری مواد خوراکی در فریزر امتناع کنید، کیسه‌های پلاستیکی که مواد غذایی در داخل آنها قرار می‌گیرد، مواد غذایی شما را از یخ زدگی بیش از حد در فریزر محافظت نمی‌کنند. در صورتی که اگر از ظرفی استفاده کنید که برای فریز کردن مناسب باشد، مواد غذایی شما با حفظ کیفیت اولیه خود در فریزر می‌مانند.

 

ظروف فریزری پیکنیک
ظروف فریزری پیکنیک

دقت کنید ظروفی را میتوان در فریزر قرارداد که تهیه شده از جنس پلی پروپیلن با علامت اختصاری PP هستند، این علامت ها در پشت تمامی ظروف فریزری باید حک شده باشد در غیر آنصورت از قراردادن ظروف در فریزر جدا خودداری کنید.ظروف پلاستیکی معروف به ظروف مایکروویوی که می توان آنها را در مایکروویوی نیز قرارداد از جنس پلی پروپیلن هستند این ظروف را نیز می توان در فریزر قرارداد و برای نگهداری طولانی مدت غذا از آنها استفاده کرد.با استفاده از ظروف مناسب فریزر ظاهر فریزر و یخچال خود را مرتبتر و زیباتر میکنید و از فضای بیشتری برای قراردادن مواد غذایی می توانید بهره ببرید.

از ظروف فریزری دارای درب پلمپ شونده میتونید برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی در بخش فریزری و یخچال استافده کنید.همچنین از این ظروف می توان زمانی که باقی غذا زیاد است و میخواهید ان را برای مدتی در یخچال و فریزر نگهدارید استفاده کنید و با توجه به قابلیت مایکروویوی بودن این ظروف برای گرم کردن همان غذا از این ظروف با خیال راحت استفاده کنید.

در اینجا تعدادی از ظروف نگهدارنده مناسب و با کیفیت را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید خریداری نیز نمایید.

آشنایی و خرید ظروف فریزری و مایکروویوی . کلیک کنید

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. من دنبال راهنمایی برای خرید ظروف مخصوص نگهدلری غذا در فریزر میگشتم اما انگار شما خودتان راهنمایی لازم دارید.عزیز جون ظروف پلاستیک برای نگهداری غذا در فریزر مناسب نیست

    1. روز شما بخیر بزرگوار. اگر که با ظروف پیکنیک آشنایی داشته باشید متوجه میشید که این ظروف به گونه ای ساخته و طراحی شده که میتونن داخل مایکروویو، ماشین ظرفشویی و فریزر قرار بگیرند.
      لطفا حتما ظروف ما و سایت پیکنیک رو بررسی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا