بهترین بسته بندی خرما

بسته بندی خرما

بسته بندی خرما به عنوان یک ماده غذایی مهم و پر مصرف از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا در صورتی که بسته بندی خرما به درستی انجام نشود، خرماها از بین می روند و باعث ایجاد یک شمایل زشت برای بسته بندی می گردد و همچنین مصرف خرما را نیز برای مصرف کننده سخت خواهد کرد.

به طور کلی به صورت سنتی بسته بندی خرما پس از عرضه خرما به صورت صنعتی و پخش عمده در کشور به صورت جعبه های کاغذی مقوایی صورت میگرفت. البته این مدل از بسته بندی همچنان مورد توجه است و در بسیاری از فروشگاها به این صورت ارئه می شوند. بسته بندی کاغذی مقوایی همچنان دارای ویژگی های خوب مانند قیمت مناسب و وزن کم و امکان چاپ در بازار رقابتی بسته بندی ها مورد توجه است. اما درکنار ویژگی های خوبی که دارد چند مورد پر اهمیت را نمی توان نادیده گرفت مانند:

  1. عدم استحکام مناسب
  2. جذب رطوبت محل نگهداری و امکان رشد باکتری و قارچ
  3. عدم جذابیت برای مصرف کننده در قفسه های فروشگاه
  4. کم شدن زمان ماندگاری خرما

در این مدل از بسته بندی ها را می توان اشاره کرد.

بهترین بسته بندی خرما
بهترین بسته بندی خرما با ظروف پیکنیک برند

روش جدید بسته بندی خرما

ظروف پلاستیکی که برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود یک راه حل عالی برای بسته بندی خرما نیز می تواند باشد. ظروفی که قابلیت پلمپ شوندگی دارند و از مواد غذایی داخل آن به خوبی محافظت می کند.

بسته بندی خرما
ظرف بسته بندی خرما پیکنیک برند

ظروفی که قابلیت پلمپ شوندگی دارند و از مواد غذایی داخل آن به خوبی محافظت می کند.

خرید ظروف بست بندی خرما

ظروف بسته بندی پلاستیکی به روش تزریق از پلی پروپیلن تولید شده است. با توجه به خصوصیات این ظرف می تواند بسیاری از ویژگی های منفی که در بسته بندی مقوایی وجود دارد را پوشش دهد. این ظروف قابلیت چاپ شوندگی بسیار خوبی را نیز دارند. از ویژگی های این ظروف می توان به مقاومت بسیار خوب آن اشاره کرد که باعث شده حمل و نقل محصولات آسان شود. و همچنین عدم آسیب دیدن خرما در ظرف، امکان صادرات آن راه راحت تر نماید.

بهترین ظرف خرما
بهترین ظرف خرما برای بسته بندی با پیکنیک

فناوری چاپ همزمان با تولید ظرف یکی از ویژگی های مهم در امر بسته بندی می تواند باشد این ویژگی می تواند امکان ورود به بازارهای خارجی را راحت تر کرده و در نهایت باعث رونق ارائه انواع محصولات خرما شود. مشتریان خریدار خرما و ذائقه آنها در طی سالیان گذشته بسیار تغییر کرده و دیگر بسته بندی به روش قدیمی جذابیتی برای آنها نخواهد داشت. و تولید کنندگان خرما باید تلاش کنند خود را با دیگر تولید کنندگان متمایز کنند و برند خود را در بازار با ویژگی های مختلف به دیگران بشناسانند.

نوشته: ایمان مهتابی

‫2 دیدگاه ها

  1. شما تولید کننده ظروف بسته بندی هستید؟ من ظرف لازم دارم برای خرما یک مقدار راهنمایی لازم دارم .یا علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا